pracovník v sociálních službách- pečovatel/ka UO

Místo výkonu: Sokolská 68, 562 04 Ústí nad Orlicí - Kerhartice
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Pavlína Šelepová, DiS.

02log1_charita_1bOblastní charita Ústí nad Orlicí

hledá

Pracovníka v sociálních službách – Pečovatel/ ka

Hledáme kolegyni (kolegu) do našeho týmu, která:

  • má zájem o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením
  • je aktivní, tvořivá, komunikativní, ráda spolupracuje s ostatními
  • nebojí se i náročné práce
  • má zkušenost nebo alespoň představu o tom, v čem tato služba spočívá - kurz pracovníka v sociálních službách vítaný
  • je aktivní řidič (řidičský průkaz sk. B)
  • ovládá základy práce na PC

Náplň práce

  • přímá práce s klientem - pomoc při osobní hygieně, s oblékáním, s přípravou a podáním jídla atd.
  • vedení dokumentace

Nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce/ Dohodu o pracovní činnosti pecovatelska
  • Vzdělávání a odborný růst
  • Zázemí stabilní organizace
  • Účast na smysluplné charitní činnosti

Životopisy zasílejte elektronicky na adresu:

68Gk87d7TsrvV.5c-onjGKkgTaxhTZhaa8FhTj

nebo poštou na adresu: Na Kopečku 356, 561 51 Letohrad

Naši činnost můžete podpořit darem

EU1

EU2