Sociální pracovník

Místo výkonu: ul. 17. listopadu 69, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Katarína Zelenáková

Hledáme zaměstnance na pracovní místo

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

pro službu Domácí specializovaná hospicová péče (DSHP)

Náplň práce:

v rámci Domácí specializované hospicové péče výkonává činnosti sociálního pracovníka:

  • provádí sociální šetření, zajišťuje sociálně poradenství,
  • sepisuje smlouvy a dodatky ke smlouvám, vede evidenci smluv
  • zprostředkovává kontakty na další instituce a odborníky
  • pracuje s rodinami klientů
  • provádí analytickou, metodickou a koncepční činnost služby DSHP (za sociální oblast)
  • spolupracuje při péči pro pozůstalé
  • prezentuje službu v obcích a na školách

Požadujeme:

odbornou způsobilost (VOŠ, VŠ) k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 o soc. službách, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, řidičské oprávnění skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou

Osobnostní předpoklady:

odolnost vůči fyzické a psychické zátěži, sociální cítění, odpovědnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, vlastní aktivita, tvořivý přístup

Nabízíme:

práci na zkrácený úvazek (0.75), zázemí stabilní organizace, pružná pracovní doba, dovolená navíc, stravenky, možnost profesního vzdělávání a odborního růstu

Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 16.10.2017:

- elektronicky na adresu: 68Gk87d7TsrvV.5c-onjGKkgTaxhTZhaa8FhTj

- poštou na adresu: Na Kopečku 356, 561 51  Letohrad

Naši činnost můžete podpořit darem

Tříkrálová sbírka 2017

Náš výtěžek
2 495 071 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR