Vrchní sestra domácí ošetřovatelské péče

Místo výkonu: ul. 17. listopadu 69, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

přijmeme  pracovníka na pozici

vrchní sestra domácí ošetřovatelské péče

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr – možno zkrácený úvazek
  • místo výkonu práce – Ústí nad Orlicí
  • zázemí stabilní organizace
  • pestrou práci, vzdělávání a odborný růst

 Náplň práce:

  • podílí se na koncepci ošetřovatelské služby a strategii organizace
  • vede tým vedoucích sester
  • podílí se na plánování rozpočtu a personálním zabezpečení ošetřovatelské služby
  • metodicky vede ošetřovatelskou službu
  • zodpovídá za kvalitu a rozvoj služby
  • komunikuje s lékaři a dalšími subjekty

Předpoklady:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání- všeobecná sestra
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • samostatnost i schopnost spolupráce
  • dobré organizační, komunikační a řídící schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zkušenost s řízením lidí výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

 Kontaktní osoba:
Petra Kaplanová, tel.č. 731 402 322

 Životopisy a motivační dopisy zasílejte  do 31.10. 2017:

 Nástup možný ihned.

Naši činnost můžete podpořit darem

EU1

EU2