Všeobecná zdravotní sestra - Domácí specializovaná hospicová péče

Místo výkonu: ul. 17. listopadu 69, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Renata Prokopcová

02log1_charita_1b

Hledáme zdravotní sestru, která se chce stát součástí multidisciplinárního týmu a bude se podílet na péči o pacienty v závěru života a doprovázet jejich blízké.

 Logo_Hospic_A-O_horiz_uzke_rgb

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. a osvědčením k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrací)
  • Dovednost práce na PC,
  • Chuť učit se a pracovat na svém odborném rozvoji
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Schopnost samostatné práce a zároveň týmové spolupráce
  • Praxe u lůžka či v ambulanci

Náplň práce:

  • ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech
  • zajištění nočních a víkendových pohotovostí
  • spolupráce s lékaři
  • administrativa
  • psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou
  • podpora pozůstalých
  • ochota se dále vzdělávat v oblasti paliativní péče
  • rozvíjet a šířit hospicovou myšlenku

Nabízíme:

  • komplexní zapracování do tématu paliativní péče
  • smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • plný úvazek, možnost dohody na zkrácený úvazek
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání a odborný růst
  • zázemí stabilní organizace
  • podporu kolektivu
  • pravidelné intervize, supervize týmu i jednotlivců

Nástup možný dle dohody.

Kontaktní osoba:
Renata Prokopcová, tel.č. 739 383 597

Životopisy a motivační dopisy zasílejte

elektronicky na adresu:     katarina.zelenakova@uo.hk.caritas.cz

- nebo poštou na adresu: Oblastní charita Ústí nad Orlicí, Na Kopečku 356, Letohrad 561 51

Naši činnost můžete podpořit darem

EU1

EU2