Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Sociální pracovník NZDM

Taušlova 714, Letohrad Plný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Beata Bartalošová

vedoucí NZDM
Tel.: 731 420 344 E-mail: beata.bartalosova@uo.hk.caritas.cz

Pro Nízkoprahové denní centrum pro děti a mládež STREET v Letohradě hledáme

charita na bilemSOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA

do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Street

Do svého týmu hledáme kolegu (kolegyni), který:

  • Splňuje vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • Má rád zajímavou a pestrou práci s dětmi a dospivajícími
  • Je aktivní, tvořivý, komunikativní a má organizační schopnosti
  • Ovládá práci na PC
  • Je trestně bezúhonný
  • Výhodou je zkušenost práce s dětmi a mládeží

Náplň práce:

  • Aktivně zajišťuje kontaktní práci, volnočasové a vzdělávací aktivity,
  • Podílí se na plánování a realizaci programu NZDM
  • Vytváří měsíční programy a letáky
  • Poskytuje prostor dětem a mládeži pro realizaci jejich vlastních nápadů, podporuje a motivuje je v této činnosti
  • Vede a zaznamenává klientskou dokumentaci
  • Zpracovává podklady ke zprávám
  • Podílí se na přípravě a realizaci příměstských táborů
  • Navazuje a rozvíjí spoluprácí s jinými organizacemi

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek
  • Zázemí stabilní organizace
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Hrazené profesní vzdělávání, odborný růst
  • Zaměstnanecké výhody- stravenkový paušál, pružná pracovní doba,
    5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce:                  Taušlova 714, Letohrad 561 51

Nástup možný od 1.9. 2021

Kontaktní osoba:  Mgr. Beata Bartalošová,  tel. 731 420 344

nzdm

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu 03m.C_5a7.z, nebo přes registrační formulář CV.
Vybraní uchazeči budou kontaktováni, aby se dostavili k osobním pohovorům, které proběhnou dle individuální domluvy.