Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Sociální pracovník do Osobní asistence

Česká Třebová Plný úvazek dle dohody, ihned výběrové řízení

inzerat_zahlavi

Do sociální služby Osobní asistence hledáme kolegu/kolegyni na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Místo výkonu práce:

  • Česká Třebová (služba je poskytována terénní formou služebním automobilem po celém okrese Ústí nad Orlicí).

Náplň práce:

  • Sociální práce se seniory, osobami se zdravotním postižením nebo osobami
    s dlouhodobým onemocněním
  • Poskytování základního sociálního poradenství a odborných rad a informací
  • Vedení dokumentace a administrativy spojené s poskytováním sociální služby
  • Koordinace týmu pracovníků v sociálních službách

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu odborné činnosti v soc. službách dle zákona
    č. 108/2006
  • Bezúhonnostdesk-lamp-ge3b4c7ee1_1280
  • Zdravotní způsobilost
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na PC

Osobnostní předpoklady:

  • Sociální cítění
  • Zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci na plný úvazek (možnost zkráceného úvazku)
  • Zázemí stabilní organizace,
  • Pružnou pracovní dobu
  • Průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu, supervize
  • 5 týdnů dovolené

Nástup:

  • dle dohody, ihned

Kontakt:  BC. Andrea Součková, tel. 731 402 328

Životopis a motivační dopis je povinnou součástí pro zařazení do výběrového řízení.

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky.

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky do 20. 3. 2024 na adresu: _.EC5.5d9bm%Cee43dkmRb~lWlkmb