Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Všeobecná zdravotní sestra do DHP

Letohrad Plný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Renata Prokopcová MBA.

vrchní sestra
Tel.: 739 383 597 E-mail: renata.prokopcova@uo.hk.caritas.cz

Do domácího hospice Alfa - Omega

hledáme

VŠEOBECNOU ZDRAVOTNÍ SESTRU

která se chce stát součástí multidisciplinárního týmu a bude se podílet na péči o pacienty v závěru života a doprovázet jejich blízké.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. a osvědčením k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrací)
  • dovednost práce na PC
  • chuť učit se a pracovat na svém odborném rozvoji
  • řidičské oprávnění sk. B
  • schopnost samostatné práce a zároveň týmové spolupráce
  • praxe u lůžka či v ambulanci

Náplň práce:

  • ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech
  • zajištění nočních a víkendových pohotovostí
  • spolupráce s lékaři
  • administrativa
  • psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou
  • podpora pozůstalých
  • ochota se dále vzdělávat v oblasti paliativní péče
  • rozvíjet a šířit hospicovou myšlenku

Nabízíme:

  • komplexní zapracování do tématu paliativní péče
  • smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • plný úvazek, možnost dohody na zkrácený úvazek
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání a odborný růst
  • zázemí stabilní organizace
  • podporu kolektivu
  • pravidelné intervize, supervize týmu i jednotlivců

Nástup možný dle dohody

Kontaktní osoba:

Renata Prokopcová, MBA., tel. č. 739 383 597, email: ~.Ak-Z2h~hxy61enW7c-_~2%65pk87j7%5pJ